Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Loneliness [NO-WL] [Dedyk] [200 Slotów] [SURVIVAL] [Bez Gildii] [Od dawna marzyłeś o takim serwerze...] [Start Jutro!] [Rekrutacja: ON]


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAMY DO GRY! IP PODANE

 

 

 

 

 

G.png

Nazwa serwera: Loneliness

 

IP serwera: 87.98.236.222

 

P.png

Rodzaj Serwera: Survival

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 200

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy: Idealne pod survival!

 

Załoga: Narazie tylko jeden właściciel, rekrutacja on!

 

 

D.png

Czy ty też chciałbyś zagrać na takim jedynym serwerze bez żadnych frakcji, czy innych gówien?

Ten serwer jest dla Ciebie!

 

 

 

 

Podania pisać pod tematem...

Wzór:

 

-Nick:

-Imię:

-Wiek:

-Staż:

-Premium/NO-Premium:

Możliwa składka?:

 

 

To tyle. Zapraszam JUTRO i do pisania podań, przyda mi się ktoś do pomocy. Odezwe się na priv, jeżeli spodoba mi się kogoś podanie!

logo8.png


 


Niedługo...

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: MrSniegu

Imię: Janusz

Wiek: 14

Staż: Od bety 1.2

Premium/Non-premium: Premium

Możliwa składka: Nie...

 

Czekam na miłą i szczerą odpowiedź

:)

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

A więc czekam jeszcze na podania, i pisanie o serwerze czy zagracie, czy też nie. xxValk jak narazie ma największe szanse na Moda / Admina bo tylko on napisał.

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Ja na pewno zagram. Pewnie wszystko sam, tworzyłeś. Chętnie pomogę.

Nie bądź cham, kliknij tutaj!

 

a5a28294f3065f791f2ba9075cc33e98.jpg

Pomogłem? Daj... : Like!

Opublikowano

-Nick: Costa

 

-Imię: Konrad

 

-Wiek:14

 

-Staż:z rok

 

-Premium/NO-Premium:No-premium

 

Możliwa składka?:Tak, ale w nieduzych kwotach

 

 

Z checia zagram na tym serwerze i pomoge w rozbudowie !

Opublikowano

Dziękuję za te opinie z waszej strony. Pisać podania, i opinie czy zagracie, czy nie j/w

Pozdrawiam!

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Te osoby co tutaj pisały proszę o napisanie mi na PW swoje GG.

 

A wy dalej piszcie podania!

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Nick: Mati

Imie:Mateusz

Wiek:16

Staz:Od bety 1.2_01 Bylem rowniez adminem i wiem jak zajmowac sie taka funkcja

Premium/No premium:No premium byc moze juz niedlugo premium

Mozliwa skladka?:Niestety nie

Opublikowano

-Nick:Diego_Pol

-Imię:Mateusz

-Wiek:16

-Staż:Spory w administracji i jeszcze większy w minecraft

-Premium/NO-Premium: Premium

Możliwa składka?:Tak-do 20 zł

Opublikowano

Nick: olivia

Imie: Olivia

Wiek: 15

Staz: 1 rok

Skladka:male kwoty

Premium:Niestety nie

Zagram na serwie. Jak cos kontakt: 37107232

(gg) . Zapowiada sie ciekawie:>

Dodatkowe:

-znajomosc komend 8,5/10

-dlaczego ja? Znam komendy,lubie pomagac gracZa,mam duzo cZasu wolnego , ogarnieta ortografia,mialam kidmoda i moda na serwerze.

 

Opublikowano

-Imię: Jakub/Szymon

 

-Wiek: 12

 

-Staż: Od 1.5 Beta

 

-Premium/NO-Premium: Nie

 

Możliwa składka?: Malutka ale możliwa


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

-Nick: krzempo

-Imię: Artur

-Wiek: 18

-Staż: około pół roku, szybko sie ucze nawet serwer miałem postawiony na routerze No Hamachi 40 slot ;)

- Non Premium

Możliwa składka?: Tak, to zależy.

dgekopia.jpg

rastakopia.jpg

86194447.jpg

Opublikowano

Ci ludzie co mają po 14/15 lat i będą na składki dawać to jakiż żart xD ?

Myślisz że młodzi ludzie nie zarabiają? W jakim ty świecie żyjesz ..

Opublikowano

Zgadzam sie z kamilem wgl tak i tak jak by dawali czy nie to i tak zgraja dzieci bedzie a pozatym nie wiem po co pisze kto podanie z napisem

Możliwa składka ? : "Nie" To wiadome ze was nie przyjmia pfff tylko tych z kasa

eJzzSS1KDVTQVfDNr0pVyFTILk9MKUosyS9P1VFIzElVKE_OTEzPS83J5_ItSE7LLyrN1SvIASoPT81KObpLR6GkVCErtbhEITw4KjI4xNtfQZHLB2Qil29mXmpyUWJaCVdwaV5RZnEql5GpKRwbAgCTiCae.png

Mam internet 30kb/s i płace 35zł/miech. , znajdziesz gorszy i droższy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...